Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Co w Naszej Gminie

Drodzy Czytelnicy

 

         Bieżącym, 121 już wydaniem biuletynu Co w Naszej Gminie, wkraczamy w drugie dziesięciolecie naszej działalności. Każdego miesiąca staramy się dostarczać Państwu najnowszych wiadomości dotyczących spraw ważnych, czasami może mniej istotnych, ale zawsze związanych ze wspólnotą samorządową gminy. Artykuły i informacje zamieszczone w gazetce, stanowią także swoistą kronikę wydarzeń minionego dziesięciolecia, z której sami chętnie korzystamy.

         Warto przypomnieć, że zaczynaliśmy bardzo skromnie, drukując przygotowane materiały na czarno-białej drukarce Urzędu Gminy. Od listopada 2018 roku biuletyn ukazuje się już w kolorze. Stworzyć i nadać kształt gazetce, pomagał znany z anteny radiowej ś.p. Marian Zacharczuk. Zespół redakcyjny nie ma charakteru stałego i tworzą go w większości pracownicy Urzędu Gminy. Chętnie zamieszczaliśmy i zamieszczamy nadal, materiały przygotowane przez nauczycieli naszych szkół oraz innych jednostek samorządowych. Publikowaliśmy także artykuły osób związanych z Tarnawatką. Co w Naszej Gminie stało się także publikatorem, w którym zamieszczamy komunikaty i informacje o charakterze urzędowym. Zdarzyło nam się raz, w czasie pandemii, że wydanie numeru nie doszło do skutku. Bijąc się w piersi, trzeba przyznać, że zaliczyliśmy sporo wpadek redakcyjnych, za które serdecznie przepraszamy.

         Dziękujemy bardzo serdecznie Czytelnikom, za to, że od dziesięciu lat są  stale  z nami. Pomimo coraz większej cyfryzacji i niezliczonej ilości mediów internetowych, wciąż chętnie sięgają Państwo po nasze wydawnictwo.

         Słowa podziękowania kierujemy także do wszystkich osób, które na przestrzeni lat, pracowały z nami, przygotowując poszczególne numery biuletynu. Nie chcąc nikogo pominąć, nie będziemy wumieniać nazwisk. Trzeba jednak zaznaczyć, że swój wkład w gazetkę, wnoszą nie tylko osoby piszące artykuły, ale także zajmujące się jej składem, robieniem zdjęć, obróbką informatyczną materiałów, korektą, dowiezieniem i dystrybucją wydrukowanych egzemplarzy, obsługą administracyjną i finansową. Swoją wdzięczność wyrażamy także parafiom i przedsiębiorcom, za bezinteresowne umożliwienie rozpowszechniania biuletynu Co w Naszej Gminie.      

         Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy pozostaną z nami w kolejnych latach działalności, a my będziemy mogli wciąż dostarczać Państwu ciekawych i użytecznych informacji.

 

Za Redakcję – Marian Szałapski                

                      

Udostępnij: