Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Spotkanie Andrzejkowe z Fundacją Biedronki

Spotkanie Andrzejkowe z Fundacją Biedronki

16 listopada w budynku GOK odbyło się kolejne spotkanie dedykowane seniorom w ramach programu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki. Na zaproszenie KGW Tarnawatka przybyli seniorzy z Tarnawatki, by wspólnie spędzić czas podczas zabawy andrzejkowej. Kolejna propozycja spotkała się z dużym zainteresowanie wśród seniorów. Wspaniałe towarzystwo, muzyka wpadająca w ucho sprawiły, że nogi same poniosły każdego do tańca! Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez członków KGW w Tarnawatce. Po raz kolejny nasi Seniorzy udowodnili, że na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno. Bynajmniej wiek nie stanowi ku temu żadnej przeszkody.

W wydarzeniu udział wzięli Wójt Gminy Piotr Pasieczny, Przewodnicząca Rady Gminy Kazimiera Mańdziuk, Sekretarz Gminy Marian Szałapski, Agnieszka Budzyńska p.o. Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej.

 

Wydarzenie było także okazją do  podziękowania Pani Jolancie Żdan, za długoletnią współpracę.  Pani Jola odeszła z końcem listopada na zasłużoną emeryturę. W imieniu samorządu słowa uznania wyrazili Wójt Gminy Piotr Pasieczny, Kazimiera Mańdziuk przewodnicząca rady gminu oraz Marian Szałapski sekretarz Gminy.  W imieniu Klubu Seniora Wrzos i Koła Gospodyń Wiejskich w Tarnawatce podziękowania za owocną współpracę złożyły Bogumiła Mochal i Monika Szczepaniuk.

W imieniu samorządu Gminy Tarnawatka, organizacji Kół Gospodyń i Klubów Seniora z terenu gminy,  dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie,  trud włożony w pracę na rzecz naszej społeczności. Wyrażamy także nadzieję, że Pani Jola nie zapomni o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.

 

Monika Szczepaniuk

Udostępnij: