Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Dzień Kobiet w Tarnawatce
W sobotnie popołudnie, 9 marca obchodziliśmy w naszej gminie Dzień Kobiet. Była to okazja do spotkania w szerszym gronie, odświeżenia dawnych przyjaźni i spędzenia miło czasu w doborowym towarzystwie. Zaczęliśmy w iście podniosłym stylu, wsłuchując się w pieśni przygotowane przez Chór Tarna-Vox, który jak zwykle nas nie zawiódł i dostarczył wielu przyjemnych wrażeń. Następnie na scenie pojawiły się trzy żywiołowe, piękne i niesamowicie utalentowane kobiety z zespołu „Gdzie diabeł nie może” sprawiając, że trudno było usiedzieć na miejscu, gdyż nogi same rwały się do tańca. Panie w repertuarze RETRO przeniosły nas do lat 20, 30 i 60 ubiegłego wieku, przypominając największe ówczesne hity, jak chociażby „Seksapil” czy „Ada to nie wypada”. Jak co roku wszystkie Panie zostały obdarowane pięknymi goździkami oraz życzeniami, które złożyli: Pan Piotr Pasieczny Wójt Gminy Tarnawatka oraz Ryszard Kopczyński w imieniu Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP. Po przeżyciach duchowych przyszedł czas na coś słodkiego, aby posilić również ciało. Życzymy wszystkim Paniom, aby takich chwil w życiu było jak najwięcej i żeby nie tylko raz w roku, ale każdego dnia były doceniane. Agnieszka Budzyńska

   W sobotnie popołudnie, 9 marca obchodziliśmy w naszej gminie Dzień Kobiet. Była to okazja do spotkania w szerszym gronie, odświeżenia dawnych przyjaźni i spędzenia miło czasu w doborowym towarzystwie. Zaczęliśmy w iście podniosłym stylu, wsłuchując się w pieśni przygotowane przez Chór Tarna-Vox, który jak zwykle nas nie zawiódł i dostarczył wielu przyjemnych wrażeń. Następnie na scenie pojawiły się trzy żywiołowe, piękne i niesamowicie utalentowane kobiety z zespołu „Gdzie diabeł nie może” sprawiając, że trudno było usiedzieć na miejscu, gdyż nogi same rwały się do tańca. Panie w repertuarze RETRO przeniosły nas do lat 20, 30 i 60 ubiegłego wieku, przypominając największe ówczesne hity, jak chociażby „Seksapil” czy „Ada to nie wypada”. Jak co roku wszystkie Panie zostały obdarowane pięknymi goździkami oraz życzeniami, które złożyli: Pan Piotr Pasieczny Wójt Gminy Tarnawatka oraz Ryszard Kopczyński w imieniu Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP. Po przeżyciach duchowych przyszedł czas na coś słodkiego, aby posilić również ciało.

  Życzymy wszystkim Paniom, aby takich chwil w życiu było jak najwięcej i żeby nie tylko raz w roku, ale każdego dnia były doceniane.

Agnieszka Budzyńska

 

 

 

 

Udostępnij: