Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Piotr Pasieczny ponownie Wójtem Gminy Tarnawatka

Piotr Pasieczny ponownie Wójtem Gminy Tarnawatka

          W związku z wyborem na kolejną kadencję poprosiliśmy wójta Piotra Pasiecznego o krótki komentarz.

Na początek chciałbym podziękować wszystkim wyborcom za oddanie na mnie głosu 7 kwietnia. To, że zdecydowaliście się Państwo wesprzeć moją kandydaturę i powierzyć odpowiedzialność za dalsze sprawowanie funkcji wójta, jest dla mnie ogromnym zaszczytem i motywacją do jeszcze cięższej pracy. Decyzję o ponownym wyborze traktuję jako wyraz zaufania oraz potwierdzenie, że kierunek, w którym razem zmierzamy, jest właściwy dla rozwoju i dobra Naszej Gminy.

Jednocześnie chcę zapewnić, że w kolejnej kadencji, będę kierował się dobrem gminy, dbając o zaspokajanie różnorodnych potrzeb mieszkańców. Dodam – wszystkich mieszkańców, bez względu na miejscowości, z których pochodzą, poglądy polityczne i społeczne oraz osobiste sympatie. Będę kontynuował rozpoczęte już inwestycje oraz zbiegał o pozyskiwanie środków na kolejne, tak żeby wszystkim nam żyło się coraz lepiej, wygodniej i dostatniej. Jeszcze większy nacisk chcę położyć na edukację, poprzez realizację programów skierowanych do dzieci i młodzieży. Moim celem jest także rozwój życia społecznego oraz rozszerzanie oferty kulturalnej.

Dla zrealizowania tych wszystkich planów konieczna jest jednak zgoda i chęć współpracy całego społeczeństwa, do której serdecznie zapraszam i w którą głęboko wierzę. 

 

 

 

 

 

 

                                                                              

 

Udostępnij: