Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Sukcesy w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Tomasza Zamoyskiego

Sukcesy w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Tomasza Zamoyskiego
22 listopada 2022 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Lubelskim odbył XI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Tomasza Zamoyskiego, w którym uczestniczyli m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnawatce. Recytatorzy prezentowali wiersze poetów z naszego regionu.

W gronie laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii klas VII-VIII zajął Krystian Kołodziej z klasy VIIIb przygotowany przez panią Anetę Mużacz, a drugie miejsce - Wiktoria Kosak z klasy VII, uczennica pani Alicji Mazur.

W kategorii klas V-VI nagrodę za drugie miejsce zdobyła Aleksandra Grela z klasy Vb oraz wyróżniono Ayshę Afzal z klasy VIa. Instruktorką obu uczennic była pani Aneta Mużacz.

W kategorii klas III-IV nagrodę za pierwsze miejsce zdobyła Maja Bul, uczennica klasy IVb, przygotowana przez panią Alicję Mazur.

Udział w powiatowych przesłuchaniach brał również uczeń z klasy IVa, przygotowany przez panią Małgorzatę Knafel, Paweł Rawiak, nabywając nowe doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym artystom, którzy pięknie reprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

                   

                  

 

Udostępnij: