Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Wicemistrzynie Województwa LZS „Mała Piłkarska Kadra Czeka” 2023

Wicemistrzynie Województwa LZS „Mała Piłkarska Kadra Czeka” 2023

II miejsce zajęła drużyna dziewcząt w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Turniej finałowy odbył się 20 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim (powiat rycki). W zawodach uczestniczyło siedem drużyn: SP Leszkowice, SP Krzemień, SP Tarnawatka, LZS Wierzchowiska, SP Legion Grabów Szlachecki, SP Stanin/Huta Dąbrowa oraz Suchowicz Team Wólka Panieńska. W meczach grupowych nasz zespół pokonał SP Krzemień 2:0 (bramki zdobyły Agata Rębisz i Maja Frańczuk) oraz SP Stanin/Hutę Dąbrowa również 2:0 ( bramki Agata  Danaj i Maja Frańczuk) zajmując I miejsce w grupie, w półfinale SP Legion Grabów Szlachecki 1:0 ( bramka Agaty Rębisz). W finale dziewczęta ponownie spotkały się z zespołem SP Stanin/Huta Dąbrowa remisując 1:1 (bramkę strzeliła Maja Frańczuk), o wyniku końcowym zadecydowały rzuty karne po których nasz zespół przegrał 2:3 (bramki w rzutach karnych strzeliły Agata Rębisz i Maja Frańczuk). Nagrodę „fair play” turnieju otrzymała Maja Dąbrowska bramkarka naszej drużyny. Naszą szkołę, gminę Tarnawatka oraz powiat Tomaszów Lubelski reprezentowały: Agata Rębisz, Maja Frańczuk, Maja Dąbrowska, Lena Pankiewicz,  Agata Danaj, Agnieszka Graca, Nikola Zielonka, Izabela Kaznowska, Maja Źróbek,  Amelia Lewandowska oraz Zuzanna Milczuk. GRATULUJEMY!!! Opiekunowie zespołu: Renata Litwińczuk i Mariusz Litwińczuk.

Mariusz Litwińczuk   

Udostępnij: